Rozkład jazdy linii 904
Linia autobusowa dzienna zwykła – transport na żądanie
Transport na żądanie – kursy realizowane są wyłącznie po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod nr tel. 669 680 146 minimum 20 minut przed planowanym rozpoczęciem kursu.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:42 | Godzina 7:12 | Godzina 8:12 | Godzina 9:12 | Godzina 10:02 Godzina 10:32 | Godzina 11:02 | Godzina 12:17 | Godzina 13:17 | Godzina 14:17 | Godzina 15:17 | Godzina 16:17 | |||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
6 | Godzina 6:42 |
---|---|
7 | Godzina 7:12 |
8 | Godzina 8:12 |
9 | Godzina 9:12 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:02 |
12 | Godzina 12:17 |
13 | Godzina 13:17 |
14 | Godzina 14:17 |
15 | Godzina 15:17 |
16 | Godzina 16:17 |
Ważny od 20.09.2021 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:42 | Godzina 7:12 Godzina 7:42 | Godzina 8:12 Godzina 8:42 | Godzina 9:12 Godzina 9:37 | Godzina 10:02 Godzina 10:32 | Godzina 11:02 | Godzina 12:17 Godzina 12:47 | Godzina 13:17 Godzina 13:47 | Godzina 14:17 Godzina 14:47 | Godzina 15:17 Godzina 15:47 | Godzina 16:17 | |||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
6 | Godzina 6:42 |
---|---|
7 | Godzina 7:12 Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:12 Godzina 9:37 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:02 |
12 | Godzina 12:17 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:17 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:17 |
Ważny od 20.09.2021 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs przez ul. Zamieć
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podjuchy Dworzec | |||
Skalista | |||
2 | Metalowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Podjuchy | |
3 | 2 | Granitowa | |
Zamieć | |||
5 | 2 | Ostowa | |
5 | 0 | Lechicka | |
7 | 2 | Chojnicka | |
8 | 1 | Mielecka | |
9 | 1 | Sąsiedzka | |
10 | 1 | Chromowa | |
11 | 1 | Ruda | |
12 | 1 | Wschodnia | |
13 | 1 | Grzegorzewskiej | |
14 | 1 | Wschodnia | |
15 | 1 | Chełmińska | |
16 | 1 | Miechowska | |
18 | 2 | Podjuchy | |
19 | 1 | Metalowa | |
21 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym