Rozkład jazdy linii 904
Linia autobusowa dzienna zwykła – transport na żądanie
Transport na żądanie – kursy realizowane są wyłącznie po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod nr tel. 669 680 146 minimum 20 minut przed planowanym rozpoczęciem kursu.
-
Przystanek: Chełmińska (87011)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:33 | Godzina 7:03 Godzina 7:27 | Godzina 8:01 Godzina 8:33 | Godzina 9:01 Godzina 9:27 Godzina 9:54 | Godzina 10:17 Godzina 10:47 | Godzina 11:17 | Godzina 12:32 | Godzina 13:06 Godzina 13:32 | Godzina 14:06 Godzina 14:38 | Godzina 15:06 Godzina 15:38 | Godzina 16:06 Godzina 16:32 | |||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
6 | Godzina 6:33 |
---|---|
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:01 Godzina 9:27 Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:17 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:32 |
Ważny od 20.09.2021 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:33 | Godzina 7:03 Godzina 7:27 Godzina 7:57 | Godzina 8:33 Godzina 8:57 | Godzina 9:27 Godzina 9:52 | Godzina 10:17 Godzina 10:47 | Godzina 11:17 | Godzina 12:32 | Godzina 13:02 Godzina 13:32 | Godzina 14:02 Godzina 14:38 | Godzina 15:02 Godzina 15:38 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 | |||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
6 | Godzina 6:33 |
---|---|
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:27 Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:33 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:27 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:17 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 |
Ważny od 20.09.2021 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podjuchy Dworzec | |||
Skalista | |||
2 | Metalowa | ||
1 | Podjuchy | ||
2 | Granitowa | ||
Zamieć | |||
2 | Ostowa | ||
0 | Lechicka | ||
2 | Chojnicka | ||
1 | Mielecka | ||
1 | Sąsiedzka | ||
1 | Chromowa | ||
1 | Ruda | ||
1 | Wschodnia | ||
1 | Grzegorzewskiej | ||
1 | Wschodnia | ||
1 | Chełmińska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Miechowska | |
3 | 2 | Podjuchy | |
4 | 1 | Metalowa | |
6 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym