Rozkład jazdy linii 904
Linia autobusowa dzienna zwykła – transport na żądanie
Transport na żądanie – kursy realizowane są wyłącznie po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod nr tel. 669 680 146 minimum 20 minut przed planowanym rozpoczęciem kursu.
-
Przystanek: Chromowa (87411)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:28 Godzina 6:58 | Godzina 7:22 Godzina 7:56 | Godzina 8:28 Godzina 8:56 | Godzina 9:22 Godzina 9:49 | Godzina 10:12 Godzina 10:42 | Godzina 11:12 | Godzina 12:27 | Godzina 13:01 Godzina 13:27 | Godzina 14:01 Godzina 14:33 | Godzina 15:01 Godzina 15:33 | Godzina 16:01 Godzina 16:27 | |||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
6 | Godzina 6:28 Godzina 6:58 |
---|---|
7 | Godzina 7:22 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:28 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:22 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:12 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:27 |
Ważny od 20.09.2021 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:28 Godzina 6:58 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 | Godzina 8:28 Godzina 8:52 | Godzina 9:22 Godzina 9:47 | Godzina 10:12 Godzina 10:42 | Godzina 11:12 | Godzina 12:27 Godzina 12:57 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 | Godzina 14:33 Godzina 14:57 | Godzina 15:33 Godzina 15:57 | Godzina 16:27 | |||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
6 | Godzina 6:28 Godzina 6:58 |
---|---|
7 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:28 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:22 Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:12 |
12 | Godzina 12:27 Godzina 12:57 |
13 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:33 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:33 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:27 |
Ważny od 20.09.2021 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podjuchy Dworzec | |||
Skalista | |||
2 | Metalowa | ||
1 | Podjuchy | ||
2 | Granitowa | ||
Zamieć | |||
2 | Ostowa | ||
0 | Lechicka | ||
2 | Chojnicka | ||
1 | Mielecka | ||
1 | Sąsiedzka | ||
1 | Chromowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ruda | |
2 | 1 | Wschodnia | |
3 | 1 | Grzegorzewskiej | |
4 | 1 | Wschodnia | |
5 | 1 | Chełmińska | |
6 | 1 | Miechowska | |
8 | 2 | Podjuchy | |
9 | 1 | Metalowa | |
11 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym