Rozkład jazdy linii 904
Linia autobusowa dzienna zwykła – transport na żądanie
Transport na żądanie – kursy realizowane są wyłącznie po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod nr tel. 669 680 146 minimum 20 minut przed planowanym rozpoczęciem kursu.
-
Przystanek: Mielecka (87611)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:56 | Godzina 7:20 Godzina 7:54 | Godzina 8:26 Godzina 8:54 | Godzina 9:20 Godzina 9:47 | Godzina 10:10 Godzina 10:40 | Godzina 11:10 | Godzina 12:25 Godzina 12:59 | Godzina 13:25 Godzina 13:59 | Godzina 14:31 Godzina 14:59 | Godzina 15:31 Godzina 15:59 | Godzina 16:25 | |||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
6 | Godzina 6:56 |
---|---|
7 | Godzina 7:20 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:26 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:20 Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:10 |
12 | Godzina 12:25 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:25 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:31 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:31 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:25 |
Ważny od 20.09.2021 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:56 | Godzina 7:20 Godzina 7:50 | Godzina 8:26 Godzina 8:50 | Godzina 9:20 Godzina 9:45 | Godzina 10:10 Godzina 10:40 | Godzina 11:10 | Godzina 12:25 Godzina 12:55 | Godzina 13:25 Godzina 13:55 | Godzina 14:31 Godzina 14:55 | Godzina 15:31 Godzina 15:55 | Godzina 16:25 | |||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
6 | Godzina 6:56 |
---|---|
7 | Godzina 7:20 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:26 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:20 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:10 |
12 | Godzina 12:25 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:25 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:31 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:31 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:25 |
Ważny od 20.09.2021 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podjuchy Dworzec | |||
Skalista | |||
2 | Metalowa | ||
1 | Podjuchy | ||
2 | Granitowa | ||
Zamieć | |||
2 | Ostowa | ||
0 | Lechicka | ||
2 | Chojnicka | ||
1 | Mielecka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Sąsiedzka | |
2 | 1 | Chromowa | |
3 | 1 | Ruda | |
4 | 1 | Wschodnia | |
5 | 1 | Grzegorzewskiej | |
6 | 1 | Wschodnia | |
7 | 1 | Chełmińska | |
8 | 1 | Miechowska | |
10 | 2 | Podjuchy | |
11 | 1 | Metalowa | |
13 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym