Rozkład jazdy linii 53
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Emilii Plater (14011)
- Kierunek: Pomorzany Dobrzyńska
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Plac Matki Teresy | |
3 | 2 | Sczanieckiej | |
5 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
6 | 1 | Kołłątaja | |
9 | 3 | Słowackiego | |
10 | 1 | Teatr Letni | |
13 | 3 | Łękno | |
15 | 2 | Wincentego Pola | |
16 | 1 | Unii Lubelskiej | |
17 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
18 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
20 | 2 | Zawadzkiego | |
21 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
23 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
24 | 1 | Wernyhory | |
26 | 2 | Walentynowicz | |
27 | 1 | Roweckiego | |
29 | 2 | Derdowskiego | |
31 | 2 | Kmieca | |
32 | 1 | Ku Słońcu | |
35 | 3 | Dworska | |
36 | 1 | Chobolańska | |
37 | 1 | Braniborska | |
40 | 3 | Wierzbowa | |
42 | 2 | Białowieska | |
43 | 1 | Milczańska | |
44 | 1 | Dunikowskiego | |
46 | 2 | Frysztacka | |
47 | 1 | Pomorzany | |
48 | 1 | Budziszyńska | |
49 | 1 | Inowrocławska | |
50 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym