Rozkład jazdy linii 53
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Stocznia Szczecińska (16412)
- Kierunek: Pomorzany Dobrzyńska
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 16421
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Emilii Plater | |
2 | 1 | Plac Matki Teresy | |
4 | 2 | Sczanieckiej | |
6 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
7 | 1 | Kołłątaja | |
10 | 3 | Słowackiego | |
11 | 1 | Teatr Letni | |
14 | 3 | Łękno | |
16 | 2 | Wincentego Pola | |
17 | 1 | Unii Lubelskiej | |
18 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
19 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
21 | 2 | Zawadzkiego | |
22 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
24 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
25 | 1 | Wernyhory | |
27 | 2 | Walentynowicz | |
28 | 1 | Roweckiego | |
30 | 2 | Derdowskiego | |
32 | 2 | Kmieca | |
33 | 1 | Ku Słońcu | |
36 | 3 | Dworska | |
37 | 1 | Chobolańska | |
38 | 1 | Braniborska | |
41 | 3 | Wierzbowa | |
43 | 2 | Białowieska | |
44 | 1 | Milczańska | |
45 | 1 | Dunikowskiego | |
47 | 2 | Frysztacka | |
48 | 1 | Pomorzany | |
49 | 1 | Budziszyńska | |
50 | 1 | Inowrocławska | |
51 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym