Rozkład jazdy linii 53
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Stocznia Szczecińska (16421)
- Kierunek: Pomorzany Dobrzyńska
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 16412
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Słowackiego | ||
1 | Teatr Letni | ||
3 | Łękno | ||
2 | Wincentego Pola | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
1 | Zajezdnia Pogodno | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
2 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
2 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory | ||
2 | Walentynowicz | ||
1 | Roweckiego | ||
2 | Derdowskiego | ||
2 | Kmieca | ||
1 | Ku Słońcu | ||
3 | Dworska | ||
1 | Chobolańska | ||
1 | Braniborska | ||
3 | Wierzbowa | ||
2 | Białowieska | ||
1 | Milczańska | ||
1 | Dunikowskiego | ||
2 | Frysztacka | ||
1 | Pomorzany | ||
1 | Budziszyńska | ||
1 | Inowrocławska | ||
1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym