Rozkład jazdy linii 53
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Ku Słońcu (20431)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Zawadzkiego”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany | ||
1 | Frysztacka | ||
4 | Dunikowskiego | ||
2 | Milczańska | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Braniborska | ||
1 | Chobolańska | ||
1 | Dworska | ||
5 | Ku Słońcu (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Kmieca | |
5 | 2 | Derdowskiego | |
6 | 1 | Żwirki i Wigury | |
7 | 1 | Czorsztyńska | |
9 | 2 | Wernyhory | |
10 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
12 | 2 | Zawadzkiego Kościół | |
14 | 2 | Zawadzkiego | |
15 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
16 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
18 | 2 | Unii Lubelskiej | |
20 | 2 | Łękno | |
22 | 2 | Teatr Letni | |
23 | 1 | Słowackiego | |
26 | 3 | Kołłątaja | |
28 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
29 | 1 | Sczanieckiej | |
31 | 2 | Plac Matki Teresy | |
32 | 1 | Emilii Plater | |
34 | 2 | Antosiewicza | |
35 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym