Rozkład jazdy linii 53
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Białowieska (23521)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Zawadzkiego”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany | ||
1 | Frysztacka | ||
4 | Dunikowskiego | ||
2 | Milczańska | ||
2 | Białowieska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wierzbowa | |
3 | 1 | Braniborska | |
4 | 1 | Chobolańska | |
5 | 1 | Dworska | |
10 | 5 | Ku Słońcu | |
13 | 3 | Kmieca | |
15 | 2 | Derdowskiego | |
16 | 1 | Żwirki i Wigury | |
17 | 1 | Czorsztyńska | |
19 | 2 | Wernyhory | |
20 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
22 | 2 | Zawadzkiego Kościół | |
24 | 2 | Zawadzkiego | |
25 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
26 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
28 | 2 | Unii Lubelskiej | |
30 | 2 | Łękno | |
32 | 2 | Teatr Letni | |
33 | 1 | Słowackiego | |
36 | 3 | Kołłątaja | |
38 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
39 | 1 | Sczanieckiej | |
41 | 2 | Plac Matki Teresy | |
42 | 1 | Emilii Plater | |
44 | 2 | Antosiewicza | |
45 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym