Rozkład jazdy linii 53
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Unii Lubelskiej (31113)
- Kierunek: Pomorzany Dobrzyńska
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Słowackiego | ||
1 | Teatr Letni | ||
3 | Łękno | ||
2 | Wincentego Pola | ||
1 | Unii Lubelskiej (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
2 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
4 | 2 | Zawadzkiego | |
5 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
7 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
8 | 1 | Wernyhory | |
10 | 2 | Walentynowicz | |
11 | 1 | Roweckiego | |
13 | 2 | Derdowskiego | |
15 | 2 | Kmieca | |
16 | 1 | Ku Słońcu | |
19 | 3 | Dworska | |
20 | 1 | Chobolańska | |
21 | 1 | Braniborska | |
24 | 3 | Wierzbowa | |
26 | 2 | Białowieska | |
27 | 1 | Milczańska | |
28 | 1 | Dunikowskiego | |
30 | 2 | Frysztacka | |
31 | 1 | Pomorzany | |
32 | 1 | Budziszyńska | |
33 | 1 | Inowrocławska | |
34 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym