Rozkład jazdy linii 53
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Roweckiego (36611)
- Kierunek: Pomorzany Dobrzyńska
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Słowackiego | ||
1 | Teatr Letni | ||
3 | Łękno | ||
2 | Wincentego Pola | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
1 | Zajezdnia Pogodno | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
2 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
2 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory | ||
2 | Walentynowicz | ||
1 | Roweckiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Derdowskiego | |
4 | 2 | Kmieca | |
5 | 1 | Ku Słońcu | |
8 | 3 | Dworska | |
9 | 1 | Chobolańska | |
10 | 1 | Braniborska | |
13 | 3 | Wierzbowa | |
15 | 2 | Białowieska | |
16 | 1 | Milczańska | |
17 | 1 | Dunikowskiego | |
19 | 2 | Frysztacka | |
20 | 1 | Pomorzany | |
21 | 1 | Budziszyńska | |
22 | 1 | Inowrocławska | |
23 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym