Rozkład jazdy linii 908
Linia autobusowa dzienna zwykła – transport na żądanie
Transport na żądanie – kursy realizowane są wyłącznie po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod nr tel. 669 680 146 minimum 20 minut przed planowanym rozpoczęciem kursu.
-
Przystanek: Kwiatowa (20231)
- Kierunek: Maczka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:46 | Godzina 8:20 Godzina 8:45 | Godzina 9:19 Godzina 9:41 | Godzina 10:16 Godzina 10:36 | Godzina 11:31 Godzina 11:51 | Godzina 12:41 | Godzina 13:16 Godzina 13:51 | Godzina 14:20 Godzina 14:55 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 | |||||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
7 | Godzina 7:46 |
---|---|
8 | Godzina 8:20 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:19 Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:16 Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:31 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:20 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 |
Ważny od 20.09.2021 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Gumieńce”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Chobolańska Szkoła | |||
2 | Poronińska | ||
1 | Krakowska – Rubież | ||
3 | Świętej Kingi | ||
1 | Kwiatowa (bieżący przystanek) | ||
Gumieńce | |||
1 | 1 | Gumieńce | |
3 | 2 | Polskich Marynarzy | |
4 | 1 | Maczka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym