Rozkład jazdy linii 908
Linia autobusowa dzienna zwykła – transport na żądanie
Transport na żądanie – kursy realizowane są wyłącznie po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod nr tel. 669 680 146 minimum 20 minut przed planowanym rozpoczęciem kursu.
-
Przystanek: Gumieńce (20121)
- Kierunek: Maczka
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:47 | Godzina 8:21 Godzina 8:46 | Godzina 9:20 Godzina 9:42 | Godzina 10:17 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:42 | Godzina 13:17 Godzina 13:52 | Godzina 14:21 Godzina 14:56 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 | |||||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
7 | Godzina 7:47 |
---|---|
8 | Godzina 8:21 Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:20 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:17 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:21 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 |
Ważny od 20.09.2021 |
Objaśnienia:
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 20131
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Chobolańska Szkoła | |||
2 | Poronińska | ||
1 | Krakowska – Rubież | ||
3 | Świętej Kingi | ||
1 | Kwiatowa | ||
Gumieńce (bieżący przystanek) | |||
1 | Gumieńce | ||
2 | Polskich Marynarzy | ||
1 | Maczka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym