Rozkład jazdy linii 908
Linia autobusowa dzienna zwykła – transport na żądanie
Transport na żądanie – kursy realizowane są wyłącznie po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod nr tel. 669 680 146 minimum 20 minut przed planowanym rozpoczęciem kursu.
-
Przystanek: Hrubieszowska (28711)
- Kierunek: Chobolańska Szkoła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:28 | Godzina 8:03 Godzina 8:28 | Godzina 9:02 Godzina 9:27 | Godzina 10:02 Godzina 10:22 | Godzina 11:17 | Godzina 12:27 | Godzina 13:02 Godzina 13:37 | Godzina 14:03 Godzina 14:38 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 | |||||||||||
Ważny od 20.09.2021 |
7 | Godzina 7:28 |
---|---|
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:02 Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:17 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:37 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 |
Ważny od 20.09.2021 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Maczka | |||
1 | Osiedle Kapitanów | ||
2 | Hrubieszowska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Gumieńce | |
3 | 1 | Kwiatowa | |
4 | 1 | Świętej Kingi | |
8 | 4 | Krakowska – Rubież | |
10 | 2 | Chobolańska | |
11 | 1 | Chobolańska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym