Rozkład jazdy linii 89
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Królewskiego (48531)
- Kierunek: Kołłątaja
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Świergotki | |||
1 | Królewskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Rostocka | |
3 | 2 | Włoska | |
5 | 2 | Łucznicza | |
8 | 3 | Orzeszkowej | |
9 | 1 | Niemcewicza | |
10 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym