Rozkład jazdy linii 89
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Orzeszkowej (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Łucznicza | |
4 | 2 | Warcisława | |
5 | 1 | Włoska | |
6 | 1 | Rostocka | |
7 | 1 | Królewskiego | |
8 | 1 | Świergotki | |
9 | 1 | Przepiórki | |
10 | 1 | Świergotki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym