Rozkład jazdy linii 92
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:05 Godzina 6:35 | Godzina 7:05 Godzina 7:35 | Godzina 8:05 Godzina 8:35 | Godzina 9:10 Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:30 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 | Godzina 13:30 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 | Godzina 15:05 Godzina 15:35 | Godzina 16:05 Godzina 16:35 | Godzina 17:05 Godzina 17:35 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 | Godzina 19:30 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:35 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:05 Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 | Godzina 7:30 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 | Godzina 9:20 Godzina 9:35 | Godzina 10:05 Godzina 10:35 | Godzina 11:05 Godzina 11:35 | Godzina 12:05 Godzina 12:35 | Godzina 13:05 Godzina 13:35 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 | Godzina 15:05 Godzina 15:35 | Godzina 16:05 Godzina 16:35 | Godzina 17:05 Godzina 17:35 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 | Godzina 19:30 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 | Godzina 7:30 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 | Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:30 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 | Godzina 13:30 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 | Godzina 19:30 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 |
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 12712
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Niemcewicza | |
3 | 2 | Dworzec Niebuszewo | |
6 | 3 | Krasińskiego Wiadukt | |
8 | 2 | Chopina | |
9 | 1 | Wiosny Ludów | |
11 | 2 | Podleśna | |
13 | 2 | Ogrody „Skarbówka” | |
14 | 1 | Junacka | |
16 | 2 | Chorzowska | |
17 | 1 | Osów | |
18 | 1 | Andersena | |
19 | 1 | Wymarzona | |
20 | 1 | Sudecka | |
21 | 1 | Podbórz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym