Rozkład jazdy linii 92
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wymarzona (49211)
- Kierunek: Kołłątaja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:57 | Godzina 6:34 | Godzina 7:03 Godzina 7:33 | Godzina 8:04 Godzina 8:34 | Godzina 9:04 Godzina 9:37 Godzina 9:57 | Godzina 10:37 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 | Godzina 12:37 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 | Godzina 14:33 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 | Godzina 16:03 Godzina 16:34 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 | Godzina 18:04 Godzina 18:37 | Godzina 19:17 Godzina 19:57 | Godzina 20:37 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 | Godzina 22:37 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:17 Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:37 Godzina 9:57 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:17 Godzina 19:57 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:57 | Godzina 6:37 | Godzina 7:17 Godzina 7:57 | Godzina 8:37 | Godzina 9:17 Godzina 9:47 | Godzina 10:02 Godzina 10:32 | Godzina 11:02 Godzina 11:32 | Godzina 12:02 Godzina 12:32 | Godzina 13:02 Godzina 13:32 | Godzina 14:02 Godzina 14:32 | Godzina 15:02 Godzina 15:32 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 | Godzina 17:02 Godzina 17:32 | Godzina 18:02 Godzina 18:37 | Godzina 19:17 Godzina 19:57 | Godzina 20:37 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 | Godzina 22:37 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:57 | Godzina 6:37 | Godzina 7:17 Godzina 7:57 | Godzina 8:37 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 | Godzina 10:37 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 | Godzina 12:37 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 | Godzina 14:37 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 | Godzina 16:37 | Godzina 17:17 Godzina 17:57 | Godzina 18:37 | Godzina 19:17 Godzina 19:57 | Godzina 20:37 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 | Godzina 22:37 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:17 Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:17 Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:17 Godzina 17:57 |
18 | Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:17 Godzina 19:57 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:17 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
1 | Sudecka | ||
1 | Wymarzona (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Andersena | |
2 | 1 | Osów | |
3 | 1 | Chorzowska | |
4 | 1 | Junacka | |
5 | 1 | Ogrody „Skarbówka” | |
7 | 2 | Podleśna | |
8 | 1 | Wiosny Ludów | |
10 | 2 | Chopina | |
11 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
15 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
15 | 0 | Boguchwały | |
16 | 1 | Niemcewicza | |
17 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym