Rozkład jazdy linii 92
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Sudecka (49511)
- Kierunek: Kołłątaja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 Godzina 5:56 | Godzina 6:33 | Godzina 7:02 Godzina 7:32 | Godzina 8:03 Godzina 8:33 | Godzina 9:03 Godzina 9:36 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 | Godzina 14:32 | Godzina 15:02 Godzina 15:32 | Godzina 16:02 Godzina 16:33 | Godzina 17:03 Godzina 17:33 | Godzina 18:03 Godzina 18:36 | Godzina 19:16 Godzina 19:56 | Godzina 20:36 | Godzina 21:16 Godzina 21:56 | Godzina 22:36 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:16 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:36 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:36 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:56 |
20 | Godzina 20:36 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 Godzina 5:56 | Godzina 6:36 | Godzina 7:16 Godzina 7:56 | Godzina 8:36 | Godzina 9:16 Godzina 9:46 | Godzina 10:01 Godzina 10:31 | Godzina 11:01 Godzina 11:31 | Godzina 12:01 Godzina 12:31 | Godzina 13:01 Godzina 13:31 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 | Godzina 16:01 Godzina 16:31 | Godzina 17:01 Godzina 17:31 | Godzina 18:01 Godzina 18:36 | Godzina 19:16 Godzina 19:56 | Godzina 20:36 | Godzina 21:16 Godzina 21:56 | Godzina 22:36 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 Godzina 5:56 | Godzina 6:36 | Godzina 7:16 Godzina 7:56 | Godzina 8:36 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 | Godzina 14:36 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 | Godzina 16:36 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 | Godzina 18:36 | Godzina 19:16 Godzina 19:56 | Godzina 20:36 | Godzina 21:16 Godzina 21:56 | Godzina 22:36 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:16 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:16 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:36 |
9 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:36 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:56 |
20 | Godzina 20:36 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
1 | Sudecka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wymarzona | |
2 | 1 | Andersena | |
3 | 1 | Osów | |
4 | 1 | Chorzowska | |
5 | 1 | Junacka | |
6 | 1 | Ogrody „Skarbówka” | |
8 | 2 | Podleśna | |
9 | 1 | Wiosny Ludów | |
11 | 2 | Chopina | |
12 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
16 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
16 | 0 | Boguchwały | |
17 | 1 | Niemcewicza | |
18 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym