Rozkład jazdy linii 92
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Sudecka (49512)
- Kierunek: Podbórz
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:22 Godzina 6:52 | Godzina 7:22 Godzina 7:53 | Godzina 8:23 Godzina 8:53 | Godzina 9:28 Godzina 9:48 | Godzina 10:28 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 | Godzina 12:28 | Godzina 13:08 Godzina 13:49 | Godzina 14:24 Godzina 14:54 | Godzina 15:25 Godzina 15:55 | Godzina 16:24 Godzina 16:54 | Godzina 17:24 Godzina 17:54 | Godzina 18:28 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 | Godzina 20:27 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 | Godzina 22:26 | Godzina 23:06 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:22 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:23 Godzina 8:53 |
9 | Godzina 9:28 Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:24 Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:25 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:24 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:24 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:27 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 |
22 | Godzina 22:26 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:27 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 | Godzina 8:27 | Godzina 9:07 Godzina 9:38 Godzina 9:53 | Godzina 10:23 Godzina 10:53 | Godzina 11:23 Godzina 11:53 | Godzina 12:23 Godzina 12:53 | Godzina 13:23 Godzina 13:53 | Godzina 14:23 Godzina 14:53 | Godzina 15:23 Godzina 15:53 | Godzina 16:23 Godzina 16:53 | Godzina 17:23 Godzina 17:53 | Godzina 18:27 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 | Godzina 20:27 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 | Godzina 22:26 | Godzina 23:06 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:27 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:38 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:23 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:23 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:23 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:23 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:23 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:23 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:23 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:23 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:27 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 |
22 | Godzina 22:26 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:27 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 | Godzina 8:27 | Godzina 9:07 Godzina 9:47 | Godzina 10:27 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 | Godzina 12:27 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 | Godzina 14:27 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 | Godzina 16:27 | Godzina 17:07 Godzina 17:47 | Godzina 18:27 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 | Godzina 20:27 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 | Godzina 22:26 | Godzina 23:06 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:27 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:47 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:27 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 |
22 | Godzina 22:26 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt | ||
2 | Chopina | ||
1 | Wiosny Ludów | ||
2 | Podleśna | ||
2 | Ogrody „Skarbówka” | ||
1 | Junacka | ||
2 | Chorzowska | ||
1 | Osów | ||
1 | Andersena | ||
1 | Wymarzona | ||
1 | Sudecka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Podbórz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym