Rozkład jazdy linii 92
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:20 | Godzina 6:00 Godzina 6:37 | Godzina 7:06 Godzina 7:36 | Godzina 8:07 Godzina 8:37 | Godzina 9:07 Godzina 9:40 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:36 | Godzina 15:06 Godzina 15:36 | Godzina 16:06 Godzina 16:37 | Godzina 17:07 Godzina 17:37 | Godzina 18:07 Godzina 18:40 | Godzina 19:20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 | Godzina 21:20 | Godzina 22:00 Godzina 22:40 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:20 |
---|---|
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:20 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:40 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:20 | Godzina 6:00 Godzina 6:40 | Godzina 7:20 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 | Godzina 9:20 Godzina 9:50 | Godzina 10:05 Godzina 10:35 | Godzina 11:05 Godzina 11:35 | Godzina 12:05 Godzina 12:35 | Godzina 13:05 Godzina 13:35 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 | Godzina 15:05 Godzina 15:35 | Godzina 16:05 Godzina 16:35 | Godzina 17:05 Godzina 17:35 | Godzina 18:05 Godzina 18:40 | Godzina 19:20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 | Godzina 21:20 | Godzina 22:00 Godzina 22:40 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:20 | Godzina 6:00 Godzina 6:40 | Godzina 7:20 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 | Godzina 9:20 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 | Godzina 15:20 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 | Godzina 17:20 | Godzina 18:00 Godzina 18:40 | Godzina 19:20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 | Godzina 21:20 | Godzina 22:00 Godzina 22:40 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:20 |
---|---|
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:20 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:20 |
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:20 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:40 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
1 | Sudecka | ||
1 | Wymarzona | ||
1 | Andersena | ||
1 | Osów | ||
1 | Chorzowska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Junacka | |
2 | 1 | Ogrody „Skarbówka” | |
4 | 2 | Podleśna | |
5 | 1 | Wiosny Ludów | |
7 | 2 | Chopina | |
8 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
12 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
12 | 0 | Boguchwały | |
13 | 1 | Niemcewicza | |
14 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym