Rozkład jazdy linii 92
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:42 | Godzina 6:18 Godzina 6:48 | Godzina 7:18 Godzina 7:49 | Godzina 8:19 Godzina 8:49 | Godzina 9:24 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:45 | Godzina 14:20 Godzina 14:50 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 | Godzina 16:20 Godzina 16:50 | Godzina 17:20 Godzina 17:50 | Godzina 18:24 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:22 | Godzina 23:02 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:42 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:49 |
9 | Godzina 9:24 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:20 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:20 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:20 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:22 |
23 | Godzina 23:02 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:42 | Godzina 6:23 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:03 Godzina 9:34 Godzina 9:49 | Godzina 10:19 Godzina 10:49 | Godzina 11:19 Godzina 11:49 | Godzina 12:19 Godzina 12:49 | Godzina 13:19 Godzina 13:49 | Godzina 14:19 Godzina 14:49 | Godzina 15:19 Godzina 15:49 | Godzina 16:19 Godzina 16:49 | Godzina 17:19 Godzina 17:49 | Godzina 18:23 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:22 | Godzina 23:02 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:42 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:34 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:19 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:19 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:22 |
23 | Godzina 23:02 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:42 | Godzina 6:23 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 | Godzina 10:23 | Godzina 11:03 Godzina 11:43 | Godzina 12:23 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 | Godzina 14:23 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 | Godzina 16:23 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 | Godzina 18:23 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:22 | Godzina 23:02 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:42 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:03 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:23 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:22 |
23 | Godzina 23:02 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt | ||
2 | Chopina | ||
1 | Wiosny Ludów | ||
2 | Podleśna | ||
2 | Ogrody „Skarbówka” | ||
1 | Junacka | ||
2 | Chorzowska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Osów | |
2 | 1 | Andersena | |
3 | 1 | Wymarzona | |
4 | 1 | Sudecka | |
5 | 1 | Podbórz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym