Rozkład jazdy linii 90
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Plac Szarych Szeregów
-
Przystanek: Teatr Współczesny (13811)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:06 Godzina 7:26 Godzina 7:46 | Godzina 8:06 Godzina 8:26 Godzina 8:46 | Godzina 9:06 | Godzina 13:06 Godzina 13:26 Godzina 13:46 | Godzina 14:06 Godzina 14:26 Godzina 14:46 | Godzina 15:06 Godzina 15:26 Godzina 15:46 | Godzina 16:06 Godzina 16:26 | |||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:26 Godzina 7:46 |
---|---|
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:26 Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:06 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:26 Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:26 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:26 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:26 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Felczaka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
1 | Plac Zawiszy | ||
1 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Starzyńskiego | ||
2 | Teatr Współczesny (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jarowita | |
3 | 2 | Filharmonia | |
5 | 2 | Plac Rodła | |
7 | 2 | Plac Grunwaldzki | |
9 | 2 | Urząd Miasta | |
11 | 2 | Felczaka | |
16 | 5 | Piastów | |
20 | 4 | Plac Kościuszki | |
22 | 2 | Narutowicza | |
23 | 1 | Plac Dziecka | |
25 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym