Rozkład jazdy linii 90
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Plac Szarych Szeregów
-
Przystanek: Urząd Miasta (12522)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:55 | Godzina 7:15 Godzina 7:35 Godzina 7:55 | Godzina 8:15 Godzina 8:35 Godzina 8:55 | Godzina 9:15 | Godzina 12:35 Godzina 12:55 | Godzina 13:15 Godzina 13:35 Godzina 13:55 | Godzina 14:15 Godzina 14:35 Godzina 14:55 | Godzina 15:15 Godzina 15:35 Godzina 15:55 | Godzina 16:15 Godzina 16:35 | |||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:55 |
---|---|
7 | Godzina 7:15 Godzina 7:35 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:35 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:15 |
10 | |
11 | |
12 | Godzina 12:35 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:35 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:35 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:35 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:35 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Felczaka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
1 | Plac Zawiszy | ||
1 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Starzyńskiego | ||
2 | Teatr Współczesny | ||
1 | Jarowita | ||
2 | Filharmonia | ||
2 | Plac Rodła | ||
2 | Plac Grunwaldzki | ||
2 | Urząd Miasta (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Felczaka | |
7 | 5 | Piastów | |
11 | 4 | Plac Kościuszki | |
13 | 2 | Narutowicza | |
14 | 1 | Plac Dziecka | |
16 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym