Rozkład jazdy linii 90
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Plac Szarych Szeregów
-
Przystanek: Jarowita (17111)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:07 Godzina 7:27 Godzina 7:47 | Godzina 8:07 Godzina 8:27 Godzina 8:47 | Godzina 9:07 | Godzina 13:07 Godzina 13:27 Godzina 13:47 | Godzina 14:07 Godzina 14:27 Godzina 14:47 | Godzina 15:07 Godzina 15:27 Godzina 15:47 | Godzina 16:07 Godzina 16:27 | |||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:27 Godzina 7:47 |
---|---|
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:27 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:07 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:07 Godzina 13:27 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:27 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:27 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:27 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Felczaka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
1 | Plac Zawiszy | ||
1 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Starzyńskiego | ||
2 | Teatr Współczesny | ||
1 | Jarowita (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Filharmonia | |
4 | 2 | Plac Rodła | |
6 | 2 | Plac Grunwaldzki | |
8 | 2 | Urząd Miasta | |
10 | 2 | Felczaka | |
15 | 5 | Piastów | |
19 | 4 | Plac Kościuszki | |
21 | 2 | Narutowicza | |
22 | 1 | Plac Dziecka | |
24 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym