Rozkład jazdy linii 90
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Plac Szarych Szeregów
-
Przystanek: Plac Grunwaldzki (11622)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:13 Godzina 7:33 Godzina 7:53 | Godzina 8:13 Godzina 8:33 Godzina 8:53 | Godzina 9:13 | Godzina 13:13 Godzina 13:33 Godzina 13:53 | Godzina 14:13 Godzina 14:33 Godzina 14:53 | Godzina 15:13 Godzina 15:33 Godzina 15:53 | Godzina 16:13 Godzina 16:33 | |||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:33 Godzina 7:53 |
---|---|
8 | Godzina 8:13 Godzina 8:33 Godzina 8:53 |
9 | Godzina 9:13 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:33 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:33 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:33 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:33 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Felczaka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
1 | Plac Zawiszy | ||
1 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Starzyńskiego | ||
2 | Teatr Współczesny | ||
1 | Jarowita | ||
2 | Filharmonia | ||
2 | Plac Rodła | ||
2 | Plac Grunwaldzki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Urząd Miasta | |
4 | 2 | Felczaka | |
9 | 5 | Piastów | |
13 | 4 | Plac Kościuszki | |
15 | 2 | Narutowicza | |
16 | 1 | Plac Dziecka | |
18 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym