Rozkład jazdy linii 54
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Rondo Reagana (84811)
- Kierunek: Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:45 | Godzina 5:32 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 | Godzina 7:32 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 | Godzina 9:32 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 | Godzina 11:32 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 | Godzina 13:32 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 | Godzina 17:32 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 | Godzina 19:32 | Godzina 20:12 Godzina 20:52 | Godzina 21:32 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 | |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | Godzina 4:45 |
---|---|
5 | Godzina 5:32 |
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:32 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:12 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:32 |
22 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 |
Ważny od 05.09.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Osiedle Słoneczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
2 | Rondo Reagana (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
2 | 1 | Przelotowa | |
3 | 1 | Lniana | |
5 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym