Rozkład jazdy linii 54
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85053)
- Kierunek: Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:33 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 | Godzina 7:33 | Godzina 8:13 Godzina 8:53 | Godzina 9:33 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:13 Godzina 22:53 | |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | Godzina 4:46 |
---|---|
5 | Godzina 5:33 |
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:13 Godzina 8:53 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:53 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Przelotowa | |
2 | 1 | Lniana | |
4 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym