Rozkład jazdy linii 54
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Olszynki Grochowskiej (85812)
- Kierunek: Kijewo lub Zakłady Mięsne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 Godzina 5:55 | Godzina 6:35 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 | Godzina 8:35 | Godzina 9:15 Godzina 9:55 | Godzina 10:35 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 | Godzina 14:35 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 | Godzina 16:35 | Godzina 17:15 Godzina 17:55 | Godzina 18:35 | Godzina 19:15 Godzina 19:55 | Godzina 20:35 | Godzina 21:15 Godzina 21:55 | Godzina 22:35 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:15 Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:35 |
9 | Godzina 9:15 Godzina 9:55 |
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:15 Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:35 |
19 | Godzina 19:15 Godzina 19:55 |
20 | Godzina 20:35 |
21 | Godzina 21:15 Godzina 21:55 |
22 | Godzina 22:35 |
Ważny od 05.09.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Mięsne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Dąbska | ||
1 | Olszynki Grochowskiej (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Kalenicka | |
2 | 1 | Jelenia | |
3 | 1 | Kijewo (przystanek końcowy) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym