Rozkład jazdy linii 54
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:42 | Godzina 5:29 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 | Godzina 7:29 | Godzina 8:09 Godzina 8:49 | Godzina 9:29 | Godzina 10:09 Godzina 10:49 | Godzina 11:29 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 | Godzina 13:29 | Godzina 14:09 Godzina 14:49 | Godzina 15:29 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 | Godzina 17:29 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:09 Godzina 22:49 | |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | Godzina 4:42 |
---|---|
5 | Godzina 5:29 |
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:49 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:29 |
14 | Godzina 14:09 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:29 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:49 |
Ważny od 05.09.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Osiedle Słoneczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
2 | 1 | Dąbska | |
4 | 2 | Rondo Reagana | |
5 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
6 | 1 | Przelotowa | |
7 | 1 | Lniana | |
9 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym