Rozkład jazdy linii 54
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | Godzina 5:27 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 | Godzina 15:27 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
5 | Godzina 5:27 |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 05.09.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Osiedle Słoneczne”
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 86141
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo (bieżący przystanek) | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Przelotowa | ||
1 | Lniana | ||
2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym