Rozkład jazdy linii 241
Linia autobusowa dzienna zwykła
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Plac Kościuszki” (przed skrzyżowaniem)
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kamieniec | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Rosówek Granica | |||
Rosówek | |||
Kołbaskowo | |||
Smętowice | |||
Przecław (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Przecław Osiedle Zielone Pole | |
3 | 1 | Warzymice Osiedle Kresy | |
5 | 2 | Warzymice Osiedle Dębowe | |
7 | 2 | Kwiatkowskiego | |
8 | 1 | Cukrowa | |
9 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
11 | 2 | Reda | |
12 | 1 | Wierzbowa | |
13 | 1 | Białowieska | |
15 | 2 | Mieszka I | |
16 | 1 | Plac Szyrockiego | |
18 | 2 | Szwoleżerów | |
19 | 1 | Narutowicza | |
21 | 2 | Plac Kościuszki | |
23 | 2 | Plac Kościuszki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym