Rozkład jazdy linii 241
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Smętowice (91812)
- Kierunek: Plac Kościuszki
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:13 Godzina 6:32 Godzina 6:52 | Godzina 7:12 Godzina 7:45 | Godzina 8:20 | Godzina 9:17 | Godzina 10:57 | Godzina 12:32 | Godzina 13:32 | Godzina 14:32 | Godzina 15:25 | Godzina 16:05 Godzina 16:25 Godzina 16:53 | Godzina 17:37 | Godzina 18:18 | Godzina 19:18 Godzina 19:38 | Godzina 20:55 | Godzina 22:44 | |||||
Ważny od 09.07.2021 |
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:32 Godzina 6:52 |
---|---|
7 | Godzina 7:12 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:20 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | Godzina 10:57 |
11 | |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:25 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:18 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:55 |
21 | |
22 | Godzina 22:44 |
Ważny od 09.07.2021 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:48 | Godzina 9:48 | Godzina 15:18 | Godzina 17:48 | Godzina 20:50 | |||||||||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
6 | Godzina 6:48 |
---|---|
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:48 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | Godzina 15:18 |
16 | |
17 | Godzina 17:48 |
18 | |
19 | |
20 | Godzina 20:50 |
Ważny od 14.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:48 | Godzina 9:48 | Godzina 15:18 | Godzina 17:48 | Godzina 20:50 | |||||||||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
6 | Godzina 6:48 |
---|---|
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:48 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | Godzina 15:18 |
16 | |
17 | Godzina 17:48 |
18 | |
19 | |
20 | Godzina 20:50 |
Ważny od 14.05.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Plac Kościuszki” (przed skrzyżowaniem)
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kamieniec | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Rosówek Granica | |||
Rosówek | |||
Kołbaskowo | |||
Smętowice (bieżący przystanek) | |||
Przecław | |||
2 | Przecław Osiedle Zielone Pole | ||
1 | Warzymice Osiedle Kresy | ||
2 | Warzymice Osiedle Dębowe | ||
2 | Kwiatkowskiego | ||
1 | Cukrowa | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
2 | Reda | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Białowieska | ||
2 | Mieszka I | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
2 | Szwoleżerów | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
2 | Plac Kościuszki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym