Rozkład jazdy linii 241
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kamieniec (92911)
- Kierunek: Plac Kościuszki
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:33 | Godzina 10:45 | Godzina 12:20 | Godzina 17:25 | Godzina 19:26 | Godzina 20:43 | ||||||||||||||
Ważny od 09.07.2021 |
7 | Godzina 7:33 |
---|---|
8 | |
9 | |
10 | Godzina 10:45 |
11 | |
12 | Godzina 12:20 |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | Godzina 17:25 |
18 | |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:43 |
Ważny od 09.07.2021 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kamieniec (bieżący przystanek) | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Rosówek Granica | |||
Rosówek | |||
Kołbaskowo | |||
Smętowice | |||
Przecław | |||
2 | Przecław Osiedle Zielone Pole | ||
1 | Warzymice Osiedle Kresy | ||
2 | Warzymice Osiedle Dębowe | ||
2 | Kwiatkowskiego | ||
1 | Cukrowa | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
2 | Reda | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Białowieska | ||
2 | Mieszka I | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
2 | Szwoleżerów | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
2 | Plac Kościuszki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym