Rozkład jazdy linii 241
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Rosówek Granica (93011)
- Kierunek: Kamieniec
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:25 | Godzina 10:21 | Godzina 12:01 | Godzina 16:59 | Godzina 19:18 | Godzina 20:35 | ||||||||||||||
Ważny od 09.07.2021 |
7 | Godzina 7:25 |
---|---|
8 | |
9 | |
10 | Godzina 10:21 |
11 | |
12 | Godzina 12:01 |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:59 |
17 | |
18 | |
19 | Godzina 19:18 |
20 | Godzina 20:35 |
Ważny od 09.07.2021 |
Objaśnienia:
- d
- Kurs do pętli „Kamieniec”
- 00
- W dniu 28.03.2024 (czwartek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki | |||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
2 | Cukrowa | ||
4 | Warzymice Osiedle Dębowe | ||
1 | Warzymice Osiedle Kresy | ||
1 | Przecław Osiedle Zielone Pole | ||
2 | Przecław (przystanek końcowy) | ||
Przecław | |||
Smętowice | |||
Kołbaskowo | |||
Rosówek | |||
Rosówek Granica (przystanek końcowy) | |||
Rosówek Granica (bieżący przystanek) | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Kamieniec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym