Rozkład jazdy linii 241
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Plac Kościuszki (10435)
- Kierunek: Przecław, Kołbaskowo, Rosówek Granica lub Kamieniec
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Kołbaskowo”
- c
- Kurs do pętli „Rosówek Granica”
- d
- Kurs do pętli „Kamieniec”
- 00
- W dniu 28.03.2024 (czwartek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Narutowicza | |
3 | 2 | Szwoleżerów | |
5 | 2 | Plac Szyrockiego | |
6 | 1 | Mieszka I | |
8 | 2 | Białowieska | |
10 | 2 | Wierzbowa | |
11 | 1 | Reda | |
12 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
14 | 2 | Cukrowa | |
18 | 4 | Warzymice Osiedle Dębowe | |
19 | 1 | Warzymice Osiedle Kresy | |
20 | 1 | Przecław Osiedle Zielone Pole | |
22 | 2 | Przecław (przystanek końcowy) | |
Przecław | |||
Smętowice | |||
Kołbaskowo | |||
Rosówek | |||
Rosówek Granica (przystanek końcowy) | |||
Rosówek Granica | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Kamieniec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym