Rozkład jazdy linii 241
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Narutowicza (21014)
- Kierunek: Plac Kościuszki
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Plac Kościuszki” (przed skrzyżowaniem)
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kamieniec | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Rosówek Granica | |||
Rosówek | |||
Kołbaskowo | |||
Smętowice | |||
Przecław | |||
2 | Przecław Osiedle Zielone Pole | ||
1 | Warzymice Osiedle Kresy | ||
2 | Warzymice Osiedle Dębowe | ||
2 | Kwiatkowskiego | ||
1 | Cukrowa | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
2 | Reda | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Białowieska | ||
2 | Mieszka I | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
2 | Szwoleżerów | ||
1 | Narutowicza (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Plac Kościuszki | |
4 | 2 | Plac Kościuszki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym