Rozkład jazdy linii 241
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Cukrowa Uniwersytet (23811)
- Kierunek: Przecław, Kołbaskowo, Rosówek Granica lub Kamieniec
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Kołbaskowo”
- c
- Kurs do pętli „Rosówek Granica”
- d
- Kurs do pętli „Kamieniec”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki | |||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Cukrowa | |
6 | 4 | Warzymice Osiedle Dębowe | |
7 | 1 | Warzymice Osiedle Kresy | |
8 | 1 | Przecław Osiedle Zielone Pole | |
10 | 2 | Przecław (przystanek końcowy) | |
Przecław | |||
Smętowice | |||
Kołbaskowo | |||
Rosówek | |||
Rosówek Granica (przystanek końcowy) | |||
Rosówek Granica | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Kamieniec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym