Rozkład jazdy linii 242
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Tama Pomorzańska kier. Pargowo
-
Przystanek: Kurów (92412)
- Kierunek: Plac Kościuszki
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:27 | Godzina 6:17 | Godzina 7:17 | Godzina 8:17 | Godzina 9:47 | Godzina 12:47 | Godzina 15:07 | Godzina 16:27 | Godzina 17:37 | Godzina 18:27 | Godzina 19:47 | Godzina 20:47 | Godzina 22:47 | |||||||
Ważny od 01.01.2022 |
5 | Godzina 5:27 |
---|---|
6 | Godzina 6:17 |
7 | Godzina 7:17 |
8 | Godzina 8:17 |
9 | Godzina 9:47 |
10 | |
11 | |
12 | Godzina 12:47 |
13 | |
14 | |
15 | Godzina 15:07 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:47 |
21 | |
22 | Godzina 22:47 |
Ważny od 01.01.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:47 | Godzina 8:27 | Godzina 15:07 | Godzina 19:47 | Godzina 22:47 | |||||||||||||||
Ważny od 01.01.2022 |
6 | Godzina 6:47 |
---|---|
7 | |
8 | Godzina 8:27 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | Godzina 15:07 |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | Godzina 19:47 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:47 |
Ważny od 01.01.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pargowo | |||
5 | Kamieniec | ||
Kamieniec Osiedle | |||
Rosówek Granica | |||
Rosówek | |||
2 | Kamionki | ||
2 | Moczyły | ||
4 | Kołbaskowo | ||
4 | Siadło Górne | ||
3 | Siadło Dolne | ||
3 | Kurów (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Kurów Na Klifie II | |
2 | 1 | Kurów Na Klifie I | |
4 | 2 | Ustowo | |
6 | 2 | Ustowska | |
7 | 1 | Przy Ogrodach | |
9 | 2 | Elektrownia Pomorzany | |
Elektrownia Pomorzany | |||
10 | 1 | Włościańska | |
11 | 1 | Szczawiowa Oczyszczalnia | |
12 | 1 | Tama Pomorzańska 5 | |
13 | 1 | Tama Pomorzańska | |
15 | 2 | Piekary | |
16 | 1 | Kusocińskiego | |
17 | 1 | Plac Szyrockiego | |
19 | 2 | Szwoleżerów | |
21 | 2 | Narutowicza | |
23 | 2 | Plac Kościuszki | |
25 | 2 | Plac Kościuszki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym