Rozkład jazdy linii 242
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Tama Pomorzańska kier. Pargowo
-
Przystanek: Tama Pomorzańska 5 (27212)
- Kierunek: Plac Kościuszki
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:39 | Godzina 6:29 Godzina 6:59 | Godzina 7:29 Godzina 7:59 | Godzina 8:29 | Godzina 9:29 Godzina 9:59 | Godzina 12:59 | Godzina 14:09 Godzina 14:44 | Godzina 15:19 | Godzina 16:39 | Godzina 17:49 | Godzina 18:39 | Godzina 19:59 | Godzina 20:59 | Godzina 22:59 | ||||||
Ważny od 01.01.2022 |
5 | Godzina 5:39 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:29 Godzina 7:59 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:29 Godzina 9:59 |
10 | |
11 | |
12 | Godzina 12:59 |
13 | |
14 | Godzina 14:09 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:19 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:59 |
20 | Godzina 20:59 |
21 | |
22 | Godzina 22:59 |
Ważny od 01.01.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:59 | Godzina 8:39 | Godzina 15:19 | Godzina 19:59 | Godzina 22:59 | |||||||||||||||
Ważny od 01.01.2022 |
6 | Godzina 6:59 |
---|---|
7 | |
8 | Godzina 8:39 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | Godzina 15:19 |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | Godzina 19:59 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:59 |
Ważny od 01.01.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pargowo | |||
5 | Kamieniec | ||
Kamieniec Osiedle | |||
Rosówek Granica | |||
Rosówek | |||
2 | Kamionki | ||
2 | Moczyły | ||
4 | Kołbaskowo | ||
4 | Siadło Górne | ||
3 | Siadło Dolne | ||
3 | Kurów | ||
1 | Kurów Na Klifie II | ||
1 | Kurów Na Klifie I | ||
2 | Ustowo | ||
2 | Ustowska | ||
1 | Przy Ogrodach | ||
2 | Elektrownia Pomorzany | ||
Elektrownia Pomorzany | |||
1 | Włościańska | ||
1 | Szczawiowa Oczyszczalnia | ||
1 | Tama Pomorzańska 5 (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Tama Pomorzańska | |
3 | 2 | Piekary | |
4 | 1 | Kusocińskiego | |
5 | 1 | Plac Szyrockiego | |
7 | 2 | Szwoleżerów | |
9 | 2 | Narutowicza | |
11 | 2 | Plac Kościuszki | |
13 | 2 | Plac Kościuszki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym