Rozkład jazdy linii 243
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Warzymice Hurtownia (91012)
- Kierunek: Plac Kościuszki
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 | Godzina 6:20 | Godzina 7:04 Godzina 7:52 | Godzina 8:14 | Godzina 9:17 | Godzina 10:07 | Godzina 11:27 | Godzina 12:47 | Godzina 14:14 | Godzina 15:32 | Godzina 16:50 | Godzina 18:27 | Godzina 19:47 | Godzina 21:04 | Godzina 22:24 | Godzina 23:42 | ||||
Ważny od 01.11.2018 |
5 | Godzina 5:07 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:14 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | Godzina 10:07 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:47 |
13 | |
14 | Godzina 14:14 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:50 |
17 | |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:47 |
20 | |
21 | Godzina 21:04 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:42 |
Ważny od 01.11.2018 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:27 | Godzina 7:37 | Godzina 9:07 | Godzina 10:57 | Godzina 12:17 | Godzina 13:57 | Godzina 15:07 | Godzina 16:27 | Godzina 18:07 | Godzina 19:32 | Godzina 21:04 | Godzina 22:19 | ||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
6 | Godzina 6:27 |
---|---|
7 | Godzina 7:37 |
8 | |
9 | Godzina 9:07 |
10 | Godzina 10:57 |
11 | |
12 | Godzina 12:17 |
13 | Godzina 13:57 |
14 | |
15 | Godzina 15:07 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | |
18 | Godzina 18:07 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | |
21 | Godzina 21:04 |
22 | Godzina 22:19 |
Ważny od 14.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:27 | Godzina 7:37 | Godzina 9:07 | Godzina 10:57 | Godzina 12:17 | Godzina 13:57 | Godzina 15:07 | Godzina 16:27 | Godzina 18:07 | Godzina 19:32 | Godzina 21:04 | Godzina 22:19 | ||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
6 | Godzina 6:27 |
---|---|
7 | Godzina 7:37 |
8 | |
9 | Godzina 9:07 |
10 | Godzina 10:57 |
11 | |
12 | Godzina 12:17 |
13 | Godzina 13:57 |
14 | |
15 | Godzina 15:07 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | |
18 | Godzina 18:07 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | |
21 | Godzina 21:04 |
22 | Godzina 22:19 |
Ważny od 14.05.2022 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Plac Kościuszki” (przed skrzyżowaniem)
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołbaskowo | |||
Smolęcin | |||
Smolęcin | |||
3 | Karwowo | ||
4 | Warzymice | ||
Przecław | |||
Przecław 15 | |||
1 | Warzymice Hurtownia (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Warzymice Osiedle Różane | |
3 | 2 | Warzymice Osiedle Promyk | |
5 | 2 | Kwiatkowskiego | |
6 | 1 | Cukrowa | |
7 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
9 | 2 | Reda | |
10 | 1 | Wierzbowa | |
11 | 1 | Białowieska | |
13 | 2 | Mieszka I | |
14 | 1 | Plac Szyrockiego | |
16 | 2 | Szwoleżerów | |
17 | 1 | Narutowicza | |
19 | 2 | Plac Kościuszki | |
21 | 2 | Plac Kościuszki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym