Rozkład jazdy linii 243
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Będargowo Szkoła (91311)
- Kierunek: Smolęcin lub Kołbaskowo
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:45 | Godzina 5:54 | Godzina 6:32 | Godzina 7:23 Godzina 7:48 | Godzina 8:46 | Godzina 9:26 | Godzina 10:57 | Godzina 12:17 | Godzina 13:38 | Godzina 15:02 | Godzina 16:23 | Godzina 17:39 | Godzina 19:24 | Godzina 20:41 | Godzina 21:46 | Godzina 23:05 | ||||
Ważny od 01.11.2018 |
4 | Godzina 4:45 |
---|---|
5 | Godzina 5:54 |
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:23 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:57 |
11 | |
12 | Godzina 12:17 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | |
15 | Godzina 15:02 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:46 |
22 | |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 01.11.2018 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:53 | Godzina 7:14 | Godzina 8:24 | Godzina 9:55 | Godzina 11:45 | Godzina 13:10 | Godzina 14:45 | Godzina 15:55 | Godzina 17:15 | Godzina 18:54 | Godzina 20:41 | Godzina 21:51 | ||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
5 | Godzina 5:53 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:14 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:55 |
10 | |
11 | Godzina 11:45 |
12 | |
13 | Godzina 13:10 |
14 | Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:55 |
16 | |
17 | Godzina 17:15 |
18 | Godzina 18:54 |
19 | |
20 | Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:51 |
Ważny od 14.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:53 | Godzina 7:14 | Godzina 8:24 | Godzina 9:55 | Godzina 11:45 | Godzina 13:10 | Godzina 14:45 | Godzina 15:55 | Godzina 17:15 | Godzina 18:54 | Godzina 20:41 | Godzina 21:51 | ||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
5 | Godzina 5:53 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:14 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:55 |
10 | |
11 | Godzina 11:45 |
12 | |
13 | Godzina 13:10 |
14 | Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:55 |
16 | |
17 | Godzina 17:15 |
18 | Godzina 18:54 |
19 | |
20 | Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:51 |
Ważny od 14.05.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Kołbaskowo”
- c
- Kurs do pętli „Smolęcin” z podjazdem do przystanku „Stobno Stacja”
- d
- Kurs do pętli „Smolęcin” z dłuższym postojem w Smolęcinie
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki | |||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
2 | Cukrowa | ||
4 | Warzymice Osiedle Promyk | ||
2 | Warzymice Osiedle Różane | ||
1 | Warzymice Hurtownia | ||
1 | Warzymice | ||
1 | Warzymice 14 | ||
2 | Będargowo Szkoła (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Będargowo | |
Będargowo 12 | |||
Stobno 15 | |||
Stobno Kościół | |||
Stobno Stacja | |||
Stobno Kościół | |||
Stobno 15 | |||
Małe Stobno | |||
Bobolin | |||
Bobolin Kościół | |||
Warnik | |||
5 | 4 | Warnik Skrzyżowanie | |
8 | 3 | Barnisław | |
9 | 1 | Barnisław 37 | |
12 | 3 | Smolęcin | |
Kołbaskowo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym