Rozkład jazdy linii 243
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Przecław 15 (93812)
- Kierunek: Plac Kościuszki
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:18 | Godzina 7:02 Godzina 7:50 | Godzina 8:12 | Godzina 9:15 | Godzina 10:05 | Godzina 11:25 | Godzina 12:45 | Godzina 14:12 | Godzina 15:30 | Godzina 16:48 | ||||||||||
Ważny od 01.11.2018 |
6 | Godzina 6:18 |
---|---|
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:12 |
9 | Godzina 9:15 |
10 | Godzina 10:05 |
11 | Godzina 11:25 |
12 | Godzina 12:45 |
13 | |
14 | Godzina 14:12 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:48 |
Ważny od 01.11.2018 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Plac Kościuszki” (przed skrzyżowaniem)
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołbaskowo | |||
Smolęcin | |||
Smolęcin | |||
3 | Karwowo | ||
4 | Warzymice | ||
Przecław | |||
Przecław 15 (bieżący przystanek) | |||
1 | Warzymice Hurtownia | ||
1 | Warzymice Osiedle Różane | ||
2 | Warzymice Osiedle Promyk | ||
2 | Kwiatkowskiego | ||
1 | Cukrowa | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
2 | Reda | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Białowieska | ||
2 | Mieszka I | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
2 | Szwoleżerów | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
2 | Plac Kościuszki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym