Rozkład jazdy linii 243
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Warnik (94311)
- Kierunek: Smolęcin
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 22:06 | Godzina 23:25 | ||||||||||||||||||
Ważny od 01.11.2018 |
22 | Godzina 22:06 |
---|---|
23 | Godzina 23:25 |
Ważny od 01.11.2018 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:45 | Godzina 13:31 | Godzina 19:15 | |||||||||||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
8 | Godzina 8:45 |
---|---|
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:31 |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | Godzina 19:15 |
Ważny od 14.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:45 | Godzina 13:31 | Godzina 19:15 | |||||||||||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
8 | Godzina 8:45 |
---|---|
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:31 |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | Godzina 19:15 |
Ważny od 14.05.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki | |||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
2 | Cukrowa | ||
4 | Warzymice Osiedle Promyk | ||
2 | Warzymice Osiedle Różane | ||
1 | Warzymice Hurtownia | ||
1 | Warzymice | ||
1 | Warzymice 14 | ||
2 | Będargowo Szkoła | ||
1 | Będargowo | ||
Będargowo 12 | |||
Stobno 15 | |||
Stobno Kościół | |||
Stobno Stacja | |||
Stobno Kościół | |||
Stobno 15 | |||
Małe Stobno | |||
Bobolin | |||
Bobolin Kościół | |||
Warnik (bieżący przystanek) | |||
4 | Warnik Skrzyżowanie | ||
3 | Barnisław | ||
1 | Barnisław 37 | ||
3 | Smolęcin | ||
Kołbaskowo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym