Rozkład jazdy linii 243
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Szwoleżerów (21111)
- Kierunek: Smolęcin lub Kołbaskowo
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:28 | Godzina 5:37 | Godzina 6:14 | Godzina 7:04 Godzina 7:29 | Godzina 8:27 | Godzina 9:07 | Godzina 10:37 | Godzina 11:57 | Godzina 13:17 | Godzina 14:40 | Godzina 16:01 | Godzina 17:18 | Godzina 19:06 | Godzina 20:23 | Godzina 21:28 | Godzina 22:48 | ||||
Ważny od 01.11.2018 |
4 | Godzina 4:28 |
---|---|
5 | Godzina 5:37 |
6 | Godzina 6:14 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:07 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:57 |
12 | |
13 | Godzina 13:17 |
14 | Godzina 14:40 |
15 | |
16 | Godzina 16:01 |
17 | Godzina 17:18 |
18 | |
19 | Godzina 19:06 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:48 |
Ważny od 01.11.2018 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:56 | Godzina 8:06 | Godzina 9:36 | Godzina 11:26 | Godzina 12:51 | Godzina 14:26 | Godzina 15:36 | Godzina 16:56 | Godzina 18:36 | Godzina 20:23 | Godzina 21:33 | ||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:56 |
7 | |
8 | Godzina 8:06 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:51 |
13 | |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:56 |
17 | |
18 | Godzina 18:36 |
19 | |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:33 |
Ważny od 14.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:56 | Godzina 8:06 | Godzina 9:36 | Godzina 11:26 | Godzina 12:51 | Godzina 14:26 | Godzina 15:36 | Godzina 16:56 | Godzina 18:36 | Godzina 20:23 | Godzina 21:33 | ||||||||
Ważny od 14.05.2022 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:56 |
7 | |
8 | Godzina 8:06 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:51 |
13 | |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:56 |
17 | |
18 | Godzina 18:36 |
19 | |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:33 |
Ważny od 14.05.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Kołbaskowo”
- c
- Kurs do pętli „Smolęcin” z podjazdem do przystanku „Stobno Stacja”
- d
- Kurs do pętli „Smolęcin” z dłuższym postojem w Smolęcinie
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki | |||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Plac Szyrockiego | |
3 | 1 | Mieszka I | |
5 | 2 | Białowieska | |
7 | 2 | Wierzbowa | |
8 | 1 | Reda | |
9 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
11 | 2 | Cukrowa | |
15 | 4 | Warzymice Osiedle Promyk | |
17 | 2 | Warzymice Osiedle Różane | |
18 | 1 | Warzymice Hurtownia | |
19 | 1 | Warzymice | |
20 | 1 | Warzymice 14 | |
22 | 2 | Będargowo Szkoła | |
23 | 1 | Będargowo | |
Będargowo 12 | |||
Stobno 15 | |||
Stobno Kościół | |||
Stobno Stacja | |||
Stobno Kościół | |||
Stobno 15 | |||
Małe Stobno | |||
Bobolin | |||
Bobolin Kościół | |||
Warnik | |||
27 | 4 | Warnik Skrzyżowanie | |
30 | 3 | Barnisław | |
31 | 1 | Barnisław 37 | |
34 | 3 | Smolęcin | |
Kołbaskowo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym