Rozkład jazdy linii 244
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Stobno 4 (90711)
- Kierunek: Warnik lub Stobno Stacja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:45 | Godzina 5:38 | Godzina 6:32 | Godzina 7:33 | Godzina 8:41 | Godzina 11:11 | Godzina 12:48 | Godzina 13:48 | Godzina 15:03 | Godzina 16:03 | Godzina 17:18 | Godzina 18:27 | ||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
4 | Godzina 4:45 |
---|---|
5 | Godzina 5:38 |
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:41 |
9 | |
10 | |
11 | Godzina 11:11 |
12 | Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:48 |
14 | |
15 | Godzina 15:03 |
16 | Godzina 16:03 |
17 | Godzina 17:18 |
18 | Godzina 18:27 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:31 | Godzina 9:09 | Godzina 16:03 | Godzina 17:17 | Godzina 21:51 | |||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:31 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:09 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:03 |
17 | Godzina 17:17 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:51 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:10 Godzina 5:31 | Godzina 9:09 | Godzina 16:01 | Godzina 17:11 | Godzina 21:51 | |||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:10 Godzina 5:31 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:09 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:01 |
17 | Godzina 17:11 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:51 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:32 | Godzina 9:06 | Godzina 16:01 | Godzina 17:11 | Godzina 21:44 | |||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:32 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:06 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:01 |
17 | Godzina 17:11 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:44 |
Ważny od 04.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Stobno Stacja”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Maczka | |||
Osiedle Kapitanów | |||
Hrubieszowska | |||
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
2 | Jagodowa | ||
1 | Głogowska | ||
1 | Okulickiego | ||
1 | Ostoja Osiedle | ||
1 | Ostoja Skrzyżowanie | ||
1 | Przylep | ||
1 | Stobno 65 | ||
1 | Stobno 4 (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Stobno Stacja | |
3 | 2 | Stobno Kościół | |
4 | 1 | Stobno 15 | |
6 | 2 | Małe Stobno | |
9 | 3 | Bobolin | |
10 | 1 | Bobolin Kościół | |
13 | 3 | Warnik (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym