Rozkład jazdy linii 244
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Stobno Stacja (90811)
- Kierunek: Gumieńce lub Maczka
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:10 | Godzina 6:10 | Godzina 7:00 | Godzina 8:00 | Godzina 9:17 | Godzina 11:17 | Godzina 13:24 | Godzina 14:24 | Godzina 15:08 | Godzina 16:38 | Godzina 17:46 | Godzina 19:01 | ||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:10 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 |
7 | Godzina 7:00 |
8 | Godzina 8:00 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | |
11 | Godzina 11:17 |
12 | |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:08 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:46 |
18 | |
19 | Godzina 19:01 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:03 | Godzina 9:47 | Godzina 16:40 | Godzina 17:46 | Godzina 22:24 | ||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:47 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:46 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:24 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:04 | Godzina 9:43 | Godzina 16:34 | Godzina 17:45 | Godzina 22:24 | ||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:43 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:45 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:24 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:12 | Godzina 9:48 | Godzina 16:34 | Godzina 17:39 | Godzina 22:24 | ||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:48 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:24 |
Ważny od 04.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Maczka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Warnik | |||
5 | Będargowo 12 | ||
4 | Stobno 15 | ||
1 | Stobno Kościół | ||
2 | Stobno Stacja (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Stobno 65 | |
4 | 1 | Przylep | |
5 | 1 | Ostoja Skrzyżowanie | |
6 | 1 | Ostoja Osiedle | |
7 | 1 | Okulickiego | |
8 | 1 | Głogowska | |
9 | 1 | Jagodowa | |
11 | 2 | Kwiatowa | |
12 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) | |
Gumieńce | |||
Polskich Marynarzy | |||
Maczka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym