Rozkład jazdy linii 244
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Warnik (94311)
- Kierunek: Gumieńce lub Maczka
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:58 | Godzina 5:58 | Godzina 6:48 | Godzina 7:48 | Godzina 9:05 | Godzina 13:12 | Godzina 14:12 | Godzina 16:26 | Godzina 17:34 | Godzina 18:49 | ||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
4 | Godzina 4:58 |
---|---|
5 | Godzina 5:58 |
6 | Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:48 |
8 | |
9 | Godzina 9:05 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:12 |
14 | Godzina 14:12 |
15 | |
16 | Godzina 16:26 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:49 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:51 | Godzina 9:35 | Godzina 16:28 | Godzina 17:34 | Godzina 22:12 | |||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:51 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:35 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:12 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:52 | Godzina 9:31 | Godzina 16:22 | Godzina 17:33 | Godzina 22:12 | |||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:52 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:31 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:12 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:00 | Godzina 9:36 | Godzina 16:22 | Godzina 17:27 | Godzina 22:12 | |||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
6 | Godzina 6:00 |
---|---|
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:36 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:12 |
Ważny od 04.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Maczka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Warnik (bieżący przystanek) | |||
5 | 5 | Będargowo 12 | |
9 | 4 | Stobno 15 | |
10 | 1 | Stobno Kościół | |
12 | 2 | Stobno Stacja | |
15 | 3 | Stobno 65 | |
16 | 1 | Przylep | |
17 | 1 | Ostoja Skrzyżowanie | |
18 | 1 | Ostoja Osiedle | |
19 | 1 | Okulickiego | |
20 | 1 | Głogowska | |
21 | 1 | Jagodowa | |
23 | 2 | Kwiatowa | |
24 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) | |
Gumieńce | |||
Polskich Marynarzy | |||
Maczka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym