Rozkład jazdy linii 244
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Głogowska (28921)
- Kierunek: Gumieńce lub Maczka
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:18 | Godzina 6:18 | Godzina 7:08 | Godzina 8:08 | Godzina 9:25 | Godzina 11:25 | Godzina 13:32 | Godzina 14:32 | Godzina 15:16 | Godzina 16:46 | Godzina 17:54 | Godzina 19:09 | ||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:18 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 |
7 | Godzina 7:08 |
8 | Godzina 8:08 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | |
11 | Godzina 11:25 |
12 | |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:16 |
16 | Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:54 |
18 | |
19 | Godzina 19:09 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:31 | Godzina 6:11 | Godzina 9:55 | Godzina 16:48 | Godzina 17:54 | Godzina 22:32 | ||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:31 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:55 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:54 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:32 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:32 | Godzina 6:12 | Godzina 9:51 | Godzina 16:42 | Godzina 17:53 | Godzina 22:32 | ||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:32 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:51 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:53 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:32 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:32 | Godzina 6:20 | Godzina 9:56 | Godzina 16:42 | Godzina 17:47 | Godzina 22:32 | ||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:32 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:56 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:47 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:32 |
Ważny od 04.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Maczka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Warnik | |||
5 | Będargowo 12 | ||
4 | Stobno 15 | ||
1 | Stobno Kościół | ||
2 | Stobno Stacja | ||
3 | Stobno 65 | ||
1 | Przylep | ||
1 | Ostoja Skrzyżowanie | ||
1 | Ostoja Osiedle | ||
1 | Okulickiego | ||
1 | Głogowska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jagodowa | |
3 | 2 | Kwiatowa | |
4 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) | |
Gumieńce | |||
Polskich Marynarzy | |||
Maczka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym