Rozkład jazdy linii 221
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:18 Godzina 5:46 | Godzina 6:18 Godzina 6:46 | Godzina 7:18 | Godzina 8:18 | Godzina 9:18 | Godzina 10:18 | Godzina 11:18 | Godzina 12:18 | Godzina 13:18 | Godzina 14:19 Godzina 14:49 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 | Godzina 16:19 Godzina 16:49 | Godzina 17:17 | Godzina 18:17 | Godzina 19:16 | Godzina 20:03 | Godzina 21:04 | Godzina 22:04 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:18 Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:18 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:18 |
11 | Godzina 11:18 |
12 | Godzina 12:18 |
13 | Godzina 13:18 |
14 | Godzina 14:19 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:17 |
18 | Godzina 18:17 |
19 | Godzina 19:16 |
20 | Godzina 20:03 |
21 | Godzina 21:04 |
22 | Godzina 22:04 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:04 | Godzina 8:04 | Godzina 10:04 | Godzina 12:04 | Godzina 14:04 | Godzina 15:04 | Godzina 16:04 | Godzina 18:04 | Godzina 19:04 | Godzina 21:04 | Godzina 22:04 | |||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:04 |
---|---|
8 | Godzina 8:04 |
9 | |
10 | Godzina 10:04 |
11 | |
12 | Godzina 12:04 |
13 | |
14 | Godzina 14:04 |
15 | Godzina 15:04 |
16 | Godzina 16:04 |
17 | |
18 | Godzina 18:04 |
19 | Godzina 19:04 |
20 | |
21 | Godzina 21:04 |
22 | Godzina 22:04 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
4 | Wołczkowo Strumykowa | ||
1 | Wołczkowo Kościół | ||
1 | Wołczkowo Piaskowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
2 | 1 | Dobra MZAZ | |
3 | 1 | Dobra Lawendowa | |
4 | 1 | Dobra Spacerowa | |
6 | 2 | Dobra Rondo | |
8 | 2 | Dobra Stokrotki | |
9 | 1 | Dobra Oliwkowa | |
11 | 2 | Grzepnica Alabastrowa | |
12 | 1 | Grzepnica | |
16 | 4 | Sławoszewo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym